Všichni bodují a jen nejlepší vyhrává …

 

PONY JUMP - Konečné pořadí

Pořadí Jméno a příjmení jezdce 20. 4. 25. 5. 22. 6. 3. 8. 28. 9. Celkem
LP SP LP SP STP LP SP   LP SP   LP SP  
1. B2982 Matuška Petr-Jan 8 12 10 10 14 4 12   8 6   16 24   124
2. B2808 Matuška Lukáš 10 8 6 6 8 6 5   10 10   8 8   85
3. B2897 Vyštajnová Alžběta 1   1     10 6         2 6   26
                                 
  A1892 Novak Anna Lani                       20 20   40
  C1232 Tůmová Šárka 4 5 8 12 10                   39
  K0185 Hüttnerová Kamila       2 12                   14
  K0244 Kumičíková Klára                 1 12         13
  A1967 Stárková Klára                         10   10
  B3187 Chmelová Kristýna 3 6                         9
  C1104 Neumannová Michaela           1 8               9
  K0186 Nenko Natálie                 6           6
  A1956 Bubeníková Adéla     1 3                     4
  C1422 Kovandová Jana             4               4
  C1372Mrzenová Kristýna 2         1                 3
  A1754 Uhrová Anna 1   1                       2
  C1045 De Jagerová Alexandra 1                           1

 

 

JUNIOR  JUMP - Konečné pořadí

Pořadí Jméno a příjmení jezdce 20. 4. 25. 5. 22. 6. 3. 8. 28. 9. Celkem
Z ZL Z ZL L* Z ZL L* Z 110 120 100 110 120
1. B2982 Matuška Petr-Jan 1 10 10 10 10 4 5 14 6 10 12 6 24 28 150
2. B2808 Matuška Lukáš 1 12 1 1   10 12   10 12 7 20 16 20 122
3. C1371 Dvořáková Aneta 2     2 14   10 12 8 8 8 2 4 24 94
4. A1626 Šubrt Martin 3 5 8 6 7 6 4 8       2 2 16 67
5. C1495 Kučerová Kamila           8           2 20   30
6. K0193 Houšková Karolína     3     1   7 4 3   2 2   22
  B2897 Vyštajnová Alžběta       12 6 3                 21
  C1093 Hladíková Klára                       2 10   12
  C1234 Šálková Klára                       12     12
  B3040 Štěpánková Petra           1 3               4
  C1289 Procházková Tereza                       2     2
  D1818Mosingerová Monika 1                           1
  C1166 Rejlková Christine           1                 1
  C1240Mrzena Tomáš           1                 1
  D1819Mosingerová Veronika 1                           1
  B3040 Štěpánková Petra     1                       1

 

WWW.FARMA.DRAZKA.SWEB.CZ
KVALIFIKAČNÍ KOLA DC 2013
20. dubna 2013
25. května 2013
22. června 2013
 3. srpna 2013
28. září 2013

>>> Pravidla seriálu s rozpisem finálového kola <<<