Všichni bodují a jen nejlepší vyhrává …

 

PONY JUMP - průběžné pořadí 2014

Pořadí Jméno a příjmení jezdce 26. 4. 24. 5. 14. 6. 12. 7. 2. 8. 31.8. 14.9 Celkem
LP SP STPB LP SP STPB LP SP STPB LP SP LP SP LP SP LP SP
1. B2982 Matuška Petr-Jan 10 1 8 8 2 6 6 1 7 10 12 10 8 4 10     103
2. B2808 Matuška Lukáš 8 10   4 6 8 8 2 12 6 10 6   10 12     102
3. B3145 Skřivánková Anna Julie   3 12   12 12   12 14                 65
4. A1967 Stárková Klára   5 7   5 14   1 10     1 12         55
5. A1892 Novak Anna Lani 6 8   10 10   4 10                   48
6. B2897 Vyštajnová Alžběta 4 12 6       10 1   1 4     3 5     46
7. C0994 Boháčová Petra     14 1   3                       18
7. B2800 Kudějová Barbora       3 4         2 3     2 4     18
9. A2080 Kuková Valentýna                   1 5 1 10         17
10. A1877 Chasová Patricie 1 1     3 7 1 1   1 1             16
10. B3338 Wiesnerová Karolína                   8 8             16
12. C1479 Štachová Klára   1         1 1         5 1 6     15
13. B3261 Šimková Kateřina   4 10                             14
14. E1909 Hasnedlová Eliška             3 8   1 1             13
15. B3286 Vídeňská Barbora             1 4 6                 11
15. B3053 Špinettiová Beáta 1 1   1 1   1 1       1 4         11
17. C1045 De Jagerová Alexandra   1 4             1 2             8
18. H3893 Poláchová Valentýna   1 5                             6
18. B3168 Klugarová Michaela               6                   6
18. C1372 Mrzenová Kristýna                     1 4   1       6
18. B3454 Pulchartová Kristýna                           6       6
22. E1780 Gálová Karolína         1 4                       5
23. G3847Michlíčková Mariana       1 1         1 1             4
23. C1104 Neumannová Michaela 1 1         1         1           4
                                      0

 

 

JUNIOR  JUMP - průběžné pořadí 2014

Pořadí Jméno a příjmení jezdce 26. 4. 24. 5. 14. 6. 12. 7. 2. 8. 31.8. 14.9 Celkem
Z ZL L** Z ZL L** Z ZL L** SO 110 L* 110 120        
1. B2808 Matuška Lukáš 8 12 7   10   1 3 7 2 12 10 12         84
2. C0994 Boháčová Petra   10 12 8 12         5 14 12 3         76
3. B2982 Matuška Petr-Jan 2   8 1 1   6 12 10   7 1 4         52
4. B2951 Kolářová Kateřina 1     1 6     6 8 1 6             29
5. C1371 Dvořáková Aneta               4 5 1   2 8         20
6. A1892 Novak Anna Lani               2 12                 14
7. B2896 Pánková Kristýna     5                 1 7         13
8. B3074 Faltová Anna   1 10                             11
9. B3145 Skřivánková Anna Julie 1 8                               9
9. B2922 Dvořáková Marie             1 8                   9
11. V0583 Simovski Dušan       1 1   1 5                   8
12. B2897 Vyštajnová Alžběta             4   1 1               6
12. C1263 Dvořák Jiří   5                     1         6
14. K0193 Houšková Karolína 1     2           1   1           5
14. C1338 Záhorová Pavla                       5           5
16. F2566 Příhoda Michal       3 1                         4
16. B3011 Průšová Dominika                   1 3             4
18. C1532 Veselá Barbora 1                                 1
  C1054 Limpouchová Nicole 1                                 1
  C1234 Šálková Klára 1                                 1
  A1754 Uhrová Anna 1                                 1
  V0633 Širmarová Alena                   1               1
  B3266 Tesárková Dominika                     1             1
  A2108 Kiličuková Tereza                     1             1
  C1267 Rothová Daniela                       1           1
  C1339 Soukalová Natalie                       1           1
  C1511 Černá Michaela                       1           1
                                      0

 

WWW.FARMA.DRAZKA.SWEB.CZ
KVALIFIKAČNÍ KOLA DC 2014
26. dubna 2014 - ROZPIS vč. seriálu
24. května 2014 - ROZPIS vč. seriálu
14. června 2014 - ROZPIS vč. seriálu
12. července 2014 - ROZPIS vč. seriálu
 2. srpna 2014 - ROZPIS vč. seriálu
31. srpna 2014 - ROZPIS vč. seriálu
14. září 2014 - FINÁLE - ROZPIS vč. seriálu